Spustili jsme skupinu na WhatsApp, kde se dá rychleji reagovat na nestálé počasí, a také možno přidat i nějakou vtipnou hlášku. Určitě tam vždy budou naše Chopperstarťácké vyjížďky. Zdaleka nemáme na vás všechny telefon, tak kdo má zájem, doručte mi nějak číslo telefonu, a přidáme vás do skupiny.
27. dubna 2024 Nejdříve se zastavíme na žehnání v Městci Králové, po ní vyrazíme po vlastní ose na oběd v Jindicích. Pak zkusíme cukrárnu ve Zruči. Pokud bude plno tak zastavíme na zmrzlinu u Lukyho v Kutné hoře kde bude také plno:-)
Odjezd v 10.00 od benzínky u Globusu
Upozornění Od severu, od Hradce je to v pohodě, ale od jihu od Chrudimi se nedá odbočit k benzínce !!! Nejrychlejší a nejpohodovější je to přejet a u Rohatého kola (Stéblové) se otočit a přijet od severu. Něco málo km navíc. Přes město je to opruz a stejně se to musí objet přes Staré Hradiště. tak s tím časově počítejte.
Letos, tak jako každoročně, vyrazíme pod nějakou rozkvetlou jabloň nebo třešeň, musíme hodně na sever a snad nějakou potkáme:-) Zvyky se mají ctít. Sraz je na benzinové pumpě v Černé za Bory, odjezd v 11.00 Opět se vystřídají rychlé úseky s technickými úseky. Tak to s tím vyháněním čarodějnic nepřežeňte Na prvního máje není až tak jednoduché sehnat hospodu na jídlo... ale díky Milanovi (přezdívka MIKO, který s námi dříve jezdil, letití si vzpomenou) máme zajištěný oběd ve Velkém Poříčí, sice jen výběr ze dvou jidel, ale díky za to. TTD
29.dubna 2O15 Organizátoři Pardubické výstavy Auto - moto - show nás opět pozvali na prohlídku. Pro nás vstup zdarma.Letos bude motokaskadér na venkovní ploše. Sraz na Perštýnském náměstí, a odjezd na výstavu v 9.45 Po prohlídce výstavy a části programu v 11.45 vyrazíme zadem přes Rosice a Srnojedy na Přelouč, KH, Uhlířské Janovice a za Sázavou si dáme dobrý oběd v Restauraci Na Marjánce (bez kávičky) Pak krásnými a hlavně málo ježděnými silničkami zajedeme do Kácova, do kavárničky, kde si při popíjení kávy můžeme prohlédnout sbírku starých motocyklů. Z Kácova opět po málo známých silničkách sjedeme do Zruče nad Sázavou."Skratkou" přes Ostrov a Bohdaneč se vydáme na Ronov. Objedeme Sečskou přehradu a přes Licibořice sklouznem do Bonetu, kde vyjížďku ukončíme. Suma sumárum 200km . Trasa je trošku náročnější a tak připomínám zvýšenou pozornost v náročnějších úsecích.