Categories: 2009_akce
      Date: 03 leden 2009
     Title: AT-D-IT-CH 2018
*

Letos pojedeme v 5ti motorkách (-HAD- + DARONKA, Petr + Iva, Kamáč + 1. Standa a Verča)
Tentokrát se sejdeme v Rožumberku nad Vltavou 28.6. v Penzionu Rybářská Bašta č.p. 124, kde bude i ubytování. Motorky na vlastním parkovišti, kryté stání nemají, takže asi plachtu.

29.6. Pá * Rožumberk n/V - Linec - Salzburg - Innsbruck - Melago  (499km)
trasa:

30.6. So *V Malsu se podíváme do kolika mají otevřeno v potravinách (dle netu do 18.00), abychom  mohli při cestě zpět nakoupit zásoby. A hned vyrazíme směrem na Meráno a vyjedeme do Kursrasu - zimního střediska. Pak malinko klesnem a u přehrady se zastavíme na něco dobrého. Před najetím na SS38 si prohlídnem zvenku nebo zevnitř? Castelo Juvale.
Stavíme se pro proviant a hurá bydlet:-)
Trasa:

1.7. Ne *Tohle bude Petrův den.  Přes Kaunertal do Kaunertaler Gletscher a zpět.
Trasa:

2.7. Po *Vyrazíme na Stelvio, pak dáme horské přehrady Lago di Cancano a pokud cesta dovolí tak až po Lago di Giacomo. Vrátíme se zpět na SS301 a Livigno je naše:-)
Tady oběd v "naší" hospůdce, bezcelní nákup a benzín. Vrátíme se klastrofobním tunelem přes Švýcarsko.
Trasa:


3.7. Út
*Tento den si necháváme jako rezervu na špatné počasí. A taky  den který si každý užije podle svého. Vlastní trasu, nebo válení do oběda, nebo pěší vycházka po okolí. Prostě den podle svého;-)

4.7. St *Passo Rombo (Timelsjoch) je stále velké lákadlo. Letos to ale dáme přes Merano až k mýtné bráně. Tady zaparkujeme (dojdem 100 metrů pěšky) a dáme si dobrý oběd a kdo bude chtít muzeum motocyklů. Návrat po stejné trase.
Trasa:

5.7. Čt *Den před návratem se zajedeme podívat do Švýcarské bezcelní zóny Samnaun.
Nakoupit něco čokolády domů, minule jsme měli štěstí na moc dobré ale                          nezvyklé jídlo. Kilometrově nenáročné, krásné serpentýny. Natankujem za                      "levno" a při cestě zpět se zastavíme v muzeu Festung Nauders.
Trasa:

6.7. Pá * návrat Melago - Humpolec
Trasa: